• Čeština
  • English
  • Deutsch

O nás

Překladatelská agentura EDLINE byla založena v roce 1991 a od počátku je zaměřena na tři základní, na sebe navazující činnosti:

  • překlady a tlumočení
  • tvorba návodů – zpracování technické dokumentace
  • DTP – grafické zpracování dokumentů.

Naší hlavní specializací jsou překlady odborných, především technických textů a tlumočnické služby.

Mimo vlastní překladatelský tým působící přímo v našich kancelářích, spolupracujeme se špičkovými překladateli z celé ČR včetně rodilých mluvčí a odborných poradců. Tento dlouhodobě a cíleně vytvářený tým je kontinuálně doplňován a rozšiřován na základě pečlivě prováděného výběru. Stabilními spolupracovníky společnosti se tak stávají kvalifikovaní a osvědčení překladatelé, kteří zpracovávají témata odpovídající jejich vzdělání, odborným znalostem a praxi v příslušných oborech.

Další oblastí našich aktivit je zpracování technické dokumentace – tvorba návodů v libovolných jazykových mutacích. Zaměřujeme se na kompletní zhotovení manuálů, jejichž struktura a forma zpracování odpovídá současným mezinárodním standardům. Všem firmám, zejména firmám s obchodními aktivitami orientovanými na zahraniční trhy, poskytujeme komplexní řešení této problematiky.

Díky stabilně vysoké úrovni poskytovaných služeb, flexibilitě a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi patří k našim stálým obchodním partnerům řada významných českých i zahraničních firem.

Činnost firmy je organizována v souladu s požadavky systému managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Agentura je členem sdružení „Moravský letecký klastr“, jehož členy jsou regionální výrobci a poskytovatelé služeb v odvětví leteckého průmyslu.